Rossery logo
rossery logo

Як збільшити доходи медичної клініки інноваціями? Онлайн-бронювання у 2023

Оскільки медичні клініки та медичні компанії прагнуть збільшити кількість онлайн-замовлень і доходів у США, дизайн і розробку веб-сайтів необхідно оптимізувати для цільового ринку. У цій публікації в блозі ми дослідимо останні тенденції та стратегії, які медичні клініки повинні прийняти в 2023 році, щоб побачити найкращі результати конверсій.

Цифровий ландшафт постійно змінюється, і для медичних клінік та інших постачальників медичних послуг стає все важливішим йти в ногу з останніми тенденціями, щоб залишатися попереду своїх конкурентів. За допомогою правильного дизайну веб-сайту та стратегії розвитку медичні клініки можуть отримати більше онлайн-замовлень і доходу.


Мобільний дизайн

У США більшість відвідувань веб-сайтів зараз здійснюється з мобільних пристроїв, і очікується, що ця тенденція продовжуватиме зростати. Тому дуже важливо, щоб веб-сайти охорони здоров’я були оптимізовані для мобільних користувачів за допомогою підходу до дизайну «перш за все мобільні». Це означає, що веб-сайт має бути адаптивним і чудово виглядати на будь-якому пристрої, від великих настільних моніторів до мобільних телефонів. Завдяки підходу, орієнтованому на мобільні пристрої, веб-сайти охорони здоров’я матимуть більшу ймовірність залучити відвідувачів веб-сайту та конвертувати їх.


Переваги дизайну Mobile-First

Дизайн, орієнтований на мобільні пристрої, стає дедалі важливішим для веб-сайтів охорони здоров’я, щоб залучати відвідувачів веб-сайтів і перетворювати їх. Цей підхід означає, що веб-сайт має бути оптимізовано для невеликих розмірів екрану та розроблено з урахуванням мобільних користувачів. Ось деякі переваги мобільного дизайну:

 • Збільшення залучення користувачів мобільних пристроїв: веб-сайт, розроблений з урахуванням користувачів мобільних пристроїв, з більшою ймовірністю зацікавить відвідувачів веб-сайту та приверне їхню увагу. Це пов’язано з тим, що мобільні користувачі з більшою ймовірністю вживуть дій, коли вони мають простий у використанні та інтуїтивно зрозумілий досвід.


 • Швидший час завантаження: дизайн, орієнтований на мобільні пристрої, також забезпечує швидший час завантаження, що важливо для забезпечення якісної взаємодії з користувачем. Швидший час завантаження означає, що користувачам не доведеться довго чекати, поки веб-сайт завантажиться, і вони можуть швидко знайти те, що шукають.


 • Покращена взаємодія з користувачем: дизайн, орієнтований на мобільні пристрої, забезпечує покращену взаємодію з користувачем, оскільки відвідувачі можуть швидко та легко переміщатися веб-сайтом. Веб-сайт має бути розроблено з урахуванням цільової аудиторії та бути інтуїтивно зрозумілим для користувачів.


 • Підвищення коефіцієнта конверсії: Завдяки гарній взаємодії з користувачем і швидшому часу завантаження веб-сайти, присвячені охороні здоров’я, мають більше шансів побачити збільшення конверсій. Це пов’язано з тим, що відвідувачі з більшою ймовірністю вживуть дій, коли вони мають хороший досвід роботи на веб-сайті.


Покращений інтерфейс користувача

Іншим ключовим аспектом дизайну та розробки веб-сайтів для медичних клінік є зосередження на інтерфейсі користувача. Це означає створення інтуїтивно зрозумілого та зручного для користувача інтерфейсу, який простий у навігації та розумінні. Інтерфейс користувача слід розробляти з урахуванням цільової аудиторії, передбачаючи її потреби та забезпечуючи бездоганний досвід.


Стратегії покращення інтерфейсу користувача

Інтерфейс користувача є важливим фактором, який медичні клініки повинні враховувати при розробці веб-сайту. Ось кілька стратегій для покращення інтерфейсу користувача:

 • Зробіть навігаційні меню простими та зрозумілими: навігаційні меню мають бути інтуїтивно зрозумілими та простими для розуміння відвідувачами. Це допоможе їм легко знайти те, що вони шукають, без необхідності шукати це.


 • Надайте чіткі заклики до дії: заклики до дії мають бути чіткими та зрозумілими. Це допоможе переконатися, що відвідувачі веб-сайту знають, що їм потрібно зробити, і зможуть швидко вжити заходів.


 • Використовуйте високоякісні візуальні елементи та анімацію, щоб залучити користувачів: Візуальні елементи та анімація можуть допомогти залучити користувачів і утримати їх на веб-сайті довше. Слід використовувати високоякісні візуальні елементи та анімацію, щоб переконатися, що користувачі не перевантажені та можуть швидко переміщатися веб-сайтом.


 • Оптимізуйте час завантаження: час завантаження слід оптимізувати, щоб забезпечити хорошу взаємодію з користувачем. Медичні клініки повинні використовувати такі інструменти, як Google PageSpeed Insights, щоб переконатися, що їхні веб-сайти працюють швидко та оптимізовано.


Оптимізований вміст

Коли мова йде про дизайн і розробку веб-сайтів для медичних клінік, зміст є ключовим. Це означає створення вмісту веб-сайту, оптимізованого для пошукових систем і залучення потенційних клієнтів. Якісний контент має бути стислим і організованим, надаючи відвідувачам всю необхідну інформацію в легкозасвоюваному форматі.


Стратегії оптимізації вмісту

Оптимізація вмісту є невід’ємною частиною успіху будь-якого веб-сайту з охорони здоров’я. Ось кілька стратегій оптимізації вмісту:


 • Використовуйте найкращі практики SEO, такі як дослідження ключових слів, внутрішні посилання та мета-теги: дослідження ключових слів, внутрішні посилання та мета-теги є важливими для оптимізації вмісту. Слід досліджувати ключові слова, щоб переконатися, що вміст досягає потрібної аудиторії, тоді як внутрішні посилання та мета-теги можуть допомогти покращити видимість веб-сайту.


 • Розробляйте контент, використовуючи правильний тон голосу та стиль: контент слід створювати, використовуючи правильний тон голосу та стиль. Це допоможе переконатися, що люди, які відвідують веб-сайт, зацікавлені та що вміст резонує з ними.


 • Включіть візуальні елементи, як-от зображення, відео та інфографіку, щоб зацікавити користувачів. Візуальні елементи, як-от зображення, відео та інфографіка, можуть допомогти зацікавити користувачів. Ці візуальні матеріали слід використовувати помірковано та відповідати вмісту.


 • Створюйте контент, орієнтуючись на цільову аудиторію: контент слід створювати з урахуванням цільової аудиторії. Це допоможе переконатися, що вміст резонує з вашими відвідувачами та що вони зможуть знайти те, що шукають.

У цифровому середовищі, що постійно розвивається, дизайн і розробка веб-сайтів є вирішальним фактором для медичних клінік і медичних компаній, щоб отримати більше онлайн-бронювань і доходів у 2023 році та надалі. Дотримуючись останніх тенденцій дизайну, орієнтованого на мобільні пристрої, покращеного інтерфейсу користувача та оптимізованого вмісту, медичні клініки можуть залишатися попереду конкурентів. За допомогою правильного дизайну веб-сайту та стратегії розвитку медичні клініки можуть побачити збільшення конверсій і доходів.

Медичні клініки та медичні компанії, які прагнуть створити та запровадити кращі веб-сайти для збільшення веб-трафіку, онлайн-бронювань і прибутку, повинні розглянути можливість співпраці з нами в ROSSERY. Ми — агенція веб-дизайну та розробки, яка розташована в Києві, Україна і спеціалізується на створенні веб-сайтів спеціально для галузі охорони здоров’я. Компанія ROSSERY, заснована в 2013 році, більше восьми років займається розробкою та створенням веб-сайтів для компаній, а зараз ми спеціалізуємося на сфері охорони здоров’я.


Ми розуміємо унікальні виклики індустрії охорони здоров’я та працюємо над тим, щоб веб-сайти були оптимізовані для забезпечення найкращої взаємодії з користувачами. Команда ROSSERY знає, наскільки важливо створювати функціональні та естетично привабливі проекти. Ми можемо допомогти створити веб-сайти, адаптовані до потреб медичних клінік і медичних компаній, гарантуючи, що ви зможете охопити потрібну аудиторію та залучити більше потенційних клієнтів.


Ми прагнемо надавати послуги найвищого рівня та прагнемо допомогти медичним компаніям досягти успіху. У нас є досвідчена команда веб-розробників, дизайнерів і стратегів, які працюють разом, щоб забезпечити виконання проектів вчасно та в рамках бюджету. ROSSERY надає широкий спектр послуг і може допомогти створити привабливі та прості у використанні веб-сайти, які допоможуть медичним клінікам і компаніям охорони здоров’я виділитися серед конкурентів.


Щоб краще зрозуміти, на що ми здатні, подивіться на одного з наших клієнтів, 65Broadway Dental. Вони дуже задоволені та спостерігають значне зростання кількості онлайн-відвідувачів і онлайн-бронювань.


Якщо ви хочете отримати безкоштовну консультацію щодо свого веб-сайту, зв’яжіться з нашим представником у США та менеджером із партнерства Крістофером Альохіним за його посиланням у Calendly, щоб забронювати час, який вам підходить: https://calendly.com/kristofer-alykohin

всі новини